Adana Denizli Mahallesi Halı Yıkama

Neden Adana Denizli Mahallesi Halı Yıkama Hizmetini Adanus Temizlik İle Almalısınız?

Adana Denizli halı yıkama hizmetimizi Adana’nın Denizli mahallesindeki tüm sokaklarına ücretsiz servis aracımızla ulaştırıyoruz. Bırakın halılarınız Adanus Temizlik ile tertemiz olsun! Örneğin Adana Denizli mahallesi halı yıkama hizmetini bizden aldınız diyelim.. misafirleriniz oturmaya geldiğinde: “Aaa bu halı ne kadar güzel parlıyor..” demesini istemez miydiniz? Muhakkak ki cevabınız evet olacaktır.

Bizi aramak için geç kalmayın. Çünkü halılarınızı daha evvel hiç olmadığı kadar hijyenik ve temiz göreceğinizden emin olabilirsiniz..

adana hali yikama whatsapp hatti


Adana Denizli mahallesinde bu zamana kadar onlarca firmadan halı yıkatma hizmeti almış olabilirsiniz. Dezenfekteli, pırıl pırıl, tiril tiril, sağlıklı, steril, uygun fiyatlı, en ucuz, kampanyalı, promosyonlu, indirimli, yerde yıkayan, otomatik makinelerde yıkatan, hızlı teslimat yapan, müşterisine saygılı davranan, halıları tam kurutan ve daha birçok iyi sebeplerin sonucuna varamadığınız birçok halı yıkama firması ile çalışmış olabilirsiniz. Biz bu duruma bir son veriyoruz!

hali teslimati esnasinda kontrol islemi

Adanus Temizlik, Adana’nın teknoloji ve hijyen bakımından en büyük ve gelişmiş halı yıkama/temizleme tesisine sahiptir. Markamız diğer işletmelerin aksine (koltuk, perde vb.) sadece halı yıkama işlemi yapmaktadır. Müşterilerimizin %92’si hizmetimizi oldukça beğeniyorlar. Geriye kalan kısmı açıklayacak olursak; Diğer müşterilerimizi düşünmeden tamamen butik hizmet isteyenler ve halıdan çıkması mümkün olmayan lekeleri çıkarmamızı isteyenler. Bu oranı sizin takdirinize bırakıyoruz.

Halı yıkama uzmanlığımız bundan 20 sene öncesine dayanıyor. Artık hangi halının hangi yöntemle yıkandığını biliyoruz. Her ne kadar da bütün işlemleri makineler yapsa da Adana Denizli mahallesi halı yıkama hizmetinde ustalarımızın derin bilgileri ve tecrübeleri konuşuyor. Zaten bu anlatılanları, halılarınızı açtığınızda birebir yaşamış olacaksınız.


Denizli'de Halı Yıkama yada Temizleme Nedir?

Adana Denizli’de halı yıkama, Denizli’deki ev hanımlarının evde kendi başlarına yapamayacağı bir işlemdir. Çünkü halı temizletmek endüstriyel tip makinelere gereksinim duyar. Hal böyleyken evin reisi yada hanımı, hemen İnternet’ten: Denizli halı yıkamacı aramasını yapar.

Öte yandan halı yıkama, su ve şampuanla halının bütün kısımlarını ovalayarak temizleme/arınık etme işlemidir.


adana en iyi hali yikama

Adana Denizli Halı Yıkama Hizmetimize Neler Dahildir?

Aşağıda belirtilen liste, Adanus temizlik ile aranızda olan/olacak hizmetin bütün aşamalarını içerir.

  • Halı Alımı: Halılarınız, Denizli mahallesinin herhangi bir sokağından ücretsiz servis aracımızla alınmaktadır.
  • Tesisteki İşlemler: Leke kontrolü, çırpma, yıkama, kurutma, paketleme ve diğer teferruatlar.
  • Halı Teslimatı: Halılarınız, adresinize ücretsiz servis aracımızla teslim edilir.

Denizli Mahallesinde Yıkayabildiğimiz Halı Türleri

Halı TürüYıkanabilirlik
Makine halısı
Şagi halı
Step halı
Halıfleks
Plastik kaymaz halı
Dijital (Patchwork) halı
Yün halı
El dokuma
Bünyan halı
Isparta halısı
İran (Acem) halıX
İpek halıX
Deri halıX
En ve Boyu 4 metreden büyük halılarX

“Benim halım yukarıdaki tabloda belirtilmemiş.” Derseniz, İletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla bize hemen ulaşın ustamıza soralım.


teknoloji ve hijyenik hali yikama adana

Denizli Halı Yıkama ve Temizleme Fiyat Listesi

Halı CinsiBirimTeslim SüresiFiyatı
Makine halısıM23~5 Gün6 TL
Şagi halıM23~6 Gün7 TL
Step halıM23~6 Gün7 TL
HalıfleksM22~4 Gün5 TL
Plastik kaymaz halıM22~4 Gün5 TL
Dijital halıM22~4 Gün5 TL
Yün halıM23~6 Gün10 TL
El dokuma halıM23~6 Gün10 TL
Bünyan halıM23~6 Gün10 TL
Isparta halıM23~6 Gün10 TL

Metrekare M2 Birimi üzerinden hesaplanan Denizli halı yıkama fiyatları, temizliğin kalitesine nazaran oldukça uygundur.


Adana Denizli Halı Yıkama Telefonu (Tıkla Ara) ☎ 0541 240 0101


FarkımızBizDiğerleri
Zamanında teslimat
Leke kontrolü
El değmeden yıkama
Kapalı alanda kurutma
Halı yön tarama
Alkolsüz parfüm
Hijyen kurallarına riayet

Merak Ettiklerinizin Cevabı

Tabi ki hayır. Bir halının suyu ile asla diğer halıya sirayet etmiyor. Bunu, tesisimize gelip yerinde inceleyebilirsiniz. Havuz sistemi, bütün halıların akşamdan bir havuzda aynı suyun içine konulmasıdır. Bu şekilde bekletilen halılar, yıkama esnasında daha temiz olacağı düşünülür. İşin sterilize kısmı ise tamamen tersidir. X bir halıdaki bakteri Y halıdaki bakteriye bulaşır. Sonuç itibariyle butik hizmetten asla söz edilemez.

Halılar, 12 fırçalı ve vakum teknolojisiyle bütünleşmiş yıkama makinemizde işlem görür. Eski zamanlarda halılar yere serilerek yıkanırdı. Adına yıkamak dense de tüm toz ve kirler halının dibine işlerdi. Diğer taraftan günümüzde birçok çeşitte yıkama makinesi bulunmaktadır. Bunları birkaç başlıkta listeleyecek olursak.

  1. Yerde yıkama makinesi
  2. 4 Fırçalı
  3. 8 Fırçalı
  4. 12 Fırçalı

Tesisimizde 12 Fırçalı yıkama makinesi vardır. Ayrıca üst ve alt yıkama fırçaları da vardır. Son aşamada ise vakumla halı tamamen durulanmış bir şekilde işlem sonlanır.

Halılar, dışarı hayattan tamamen izole edilmiş bir odada kurutulmaktadır.  Güneşte kuruyan halılar keçe gibi olur. Öte yandan dış havada: Böcek, kuş pisliği, toz ve daha birçok halının temizliğine halel getirecek risk bulunmaktadır. Özen temizlik halı yıkama tesisimizde halılar sağlıklı bir biçimde kurumaktadır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat