Halı Yıkama

Adana, En iyi halı yıkama fabrikaları içinde olma yolunda, müşteri yorumları sayesinde hızla ilerleyen markamız Köşk halı yıkama halı temizleme olarak, halı temizliği konusunda üstümüze düşen görevi layıkıyla ifa ediyoruz. Adana Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin tamamına hizmet vermekteyiz. Bu siteyi de siz değerli müşterilerimize kısa sürede ulaşabilme adına tasarladık.
Müşterilerimizin tüm beklentilerini kurumsal marka bilinciyle karşılamaktayız. Bizden hizmet almış olup ta işimizi beğenmeyen hiç bir kimseyi duyamazsınız. Halı temizleme sektöründe hizmet verdiğimiz için, hayattaki en değerli varlıklarımız ailenizin sağlığını oldukça önemsiyoruz. Ailenizle yaşadığınız mekanın bize düşen kısmı ise halı yıkamadır. Bu bilinçle işimizi tam profesyonel olarak yürütmekteyiz.

Adana’da en iyi halı yıkama fabrikası olmak istiyorsak evvela bize yolladığınız kirli halıları, gerekli yıkama ve temizlik işlemlerinden geçirerek tertemiz yapmamız gerekir. Virüsten, bakteriden, tozdan ve halıya ait olmayan diğer tüm maddelerden arındırmamız gerekmektedir. Kıl, hav ve tüyü unutmamak gerek. Düşünsenize, kipkirli yolladığınız halı sanki yeni alınmış gibi gelmiş?

Sonuç itibariyle Köşk halı yıkama markamız kapsamında bir ev hanımının halı yıkama fabrikasından beklentisi ne neler ise karşılamış oluruz. Tabi birde önemli olan zamanında servis. Kimseyi bekletmek istemiyoruz. Kurucumuz Mehmet Karataş, lojistik ve ulaşım konusunda uzmandır. Bu kapsamda halı yıkama operasyonunu uzmanca yönetir.

Halı tekstili ile uzmanlaşan kişilerin belirttiğine göre 1 metrekare halıdaki mite (virüs) sayısı yüz binin üzerindedir. Ayrıca hijyenizasyonu %100 olmuş bir ortamda test edilen halıda ise 1 metrekarede ortalama 25.000 bakteri mevcuttur. Ayak sağılığınız ve bebeğinizin el sağlığı için standart, bilindik ve ucuz halı yıkamacılardan hizmet almamalısınız. Öte yandan kendiniz evde bir başınıza bu halı yıkamanın üstesinden asla gelemezsiniz.

  1. Halılarınızın Çırpılması Gerekmekte= Halılarınızı otomatik makine ile çırparak diplerdeki tüm toz ve artıkları halıdan uzaklaştırmaktayız.
  2. Halılarınızın Yıkanması Gerekmekte= 14 Fırçalı, çift durulamalı ve vakumlamalı makinemizde halılarınız tamamen arındırılmalıdır.
  3. Halılarınız Sterilize Edilmelidir= Santrifüj sıkma ve kapalı kurutma sisteminin akabinde yüksek vakum gücüyle paketlenerek dezenfekte edilmektedir.
Başa dön tuşu
Open chat