Halı Yıkama

Adana halı yıkama fabrikaları içinde en iyi olma yolunda, müşteri yorumları sayesinde hızla ilerleyen markamız TemizlikBu halı yıkama halı temizleme olarak, halı temizliği konusunda üstümüze düşen görevi layıkıyla ifa ediyoruz. Adana Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin tamamına hizmet vermekteyiz.

  1. Adana Çukurova Halı Yıkama
  2. Adana Seyhan Halı Yıkama
  3. Adana Sarıçam Halı Yıkama
  4. Adana Yüreğir Halı yıkama

Bu siteyi de siz değerli müşterilerimize kısa sürede ulaşabilme adına tasarladık.
Müşterilerimizin tüm beklentilerini kurumsal marka bilinciyle karşılamaktayız. Bizden hizmet almış olup ta işimizi beğenmeyen hiç bir kimseyi duyamazsınız.

adana en saglikli hali yikama

Halı temizleme sektöründe hizmet verdiğimiz için, hayattaki en değerli varlıklarımız ailenizin sağlığını oldukça önemsiyoruz. Ailenizle yaşadığınız mekanın bize düşen kısmı ise halı yıkamadır. Bu bilinçle işimizi tam profesyonel olarak yürütmekteyiz.
Adana’da en iyi halı yıkama fabrikası olmak istiyorsak evvela bize yolladığınız kirli halıları, gerekli yıkama ve temizlik işlemlerinden geçirerek tertemiz yapmamız gerekir. Virüsten, bakteriden, tozdan ve halıya ait olmayan diğer tüm maddelerden arındırmamız gerekmektedir.

adana en temiz hali yikama

Adana’da En İyi Halı Yıkama

Kıl, hav ve tüyü unutmamak gerek. Düşünsenize, kipkirli yolladığınız halı sanki yeni alınmış gibi gelmiş? Sonuç itibariyle Köşk halı yıkama markamız kapsamında bir ev hanımının halı yıkama fabrikasından beklentisi ne neler ise karşılamış oluruz.

Tabi birde önemli olan zamanında servis. Kimseyi bekletmek istemiyoruz. Kurucumuz Mehmet Karataş, lojistik ve ulaşım konusunda uzmandır. Bu kapsamda halı yıkama operasyonunu uzmanca yönetir.
Halı tekstili ile uzmanlaşan kişilerin belirttiğine göre 1 metrekare halıdaki mite (virüs) sayısı yüz binin üzerindedir.

adana hali yikama servis araci

Ayrıca hijyenizasyonu %100 olmuş bir ortamda test edilen halıda ise 1 metrekarede ortalama 25.000 bakteri mevcuttur. Ayak sağılığınız ve bebeğinizin el sağlığı için standart, bilindik ve ucuz halı yıkamacılardan hizmet almamalısınız. Öte yandan kendiniz evde bir başınıza bu halı yıkamanın üstesinden asla gelemezsiniz.

Muhtemelen kendinize “Halı yıkama nasıl yapılır?” diye soruyorsunuz. İşlem, kiri çıkarmak için sıcak su ve deterjan kullanımını içerir. Temizleme solüsyonunu halıya uygulamak için ters dönen fırçalar kullanılır. Bu, kiri ve suyu yüzeyden yüzeye geri iter. Bu, temizleme solüsyonunun herhangi bir kalıntı bırakmadan halı diplerine ulaşmasını sağlar. Ardından halıyı durulanır. Halı kurutmak ise son adımdır.

adana hali yikama yorumlari

Adana Hijyenik Halı Yıkama

Temizleme işlemine başlamadan önce lekeleri ve yoğun trafik alanlarını ön işlemden geçirilir. Mobilyalarınızın hareket etmemesi için temizlikçi gelmeden önce kaldırmalısınız. Metal tekerlekleri korumak için zemine alüminyum folyo kareler yerleştirin. Lekelerin üzerine plastik bir film yerleştirmek daha derin bir temizlik sağlayacaktır. Bu, temizleyici bittikten sonra boyanın kaçmasını önleyecektir.

Halı ıslandıktan sonra yağ çözücü bir ürün kullanmanız gerekir. Nötr bir pH temizlik maddesi eviniz için en iyisidir. Gerektiğinden daha az deterjan kullanın. Temizlik maddesi, çok nemliyse halının kıvrılmasına neden olabilir. Halınızın kuru olduğundan emin olmak için birkaç kez halı temizleme solüsyonu uygulayabilirsiniz.

adana hijyen kurallarina uygun hali yikama

Halıları temizlemenin en iyi yolu ıslak yöntemdir. Temizlemek için su kullanır. Hızlıdır ve çabuk kurur. Hassas lifler için buharla temizleme önerilmez. Buharlı temizleme işlemi, elyafın bükülemez hale gelmesine ve dokuya zarar vermesine neden olabilir. Karıştırma işlemi yün halıların aşırı derecede hassas hale gelmesine neden olabilir. Bu nedenle buharlı temizlik önerilmez. Deneyimsiz operatörler, liflere zarar verebilecek sert fırçalar kullanabilir. Ayrıca fazla deterjanı durulamazlar.

Adana Temiz Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetlerinde çeşitli yöntemler kullanılabilir. Bazı yöntemler sadece kuru olarak yapılabilirken bazıları sadece yaş olarak yapılabilir. En iyi temizlik için talimatları izlemeniz önemlidir. Bir buharlı pişiriciyi nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, işi kendiniz yapabilirsiniz. Halılarınız bir profesyonel tarafından temizlenecektir. Kendiniz yapabilmenize rağmen, bir profesyonel kiralamak en iyisidir.

adana on leke kontrollu hali yikama

Vakumlama, halı temizlemenin en popüler yöntemidir. Profesyonel temizlik şirketleri, halının yüzeyindeki kiri çıkarmak için tasarlanmış bir vakum kullanır. Halı daha sonra temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. Halıyı bir profesyonel tarafından temizlettirmek için çeşitli temizleme yöntemleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kendin yap sistemlerini de kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınız veya çocuklarınız varsa, bir profesyonel kiralamak iyi bir fikirdir.

kapali alanda hali kurutma

Bir profesyonel, Adana halı yıkama işlemi sırasında kuru temizleme solüsyonları veya kuru bileşikler kullanacaktır. Bu en popüler yöntemdir ve aynı zamanda yapılması en kolay olanıdır. Islak temizlemeden daha az etkilidir ve kalıntı bırakabilir. Anti-mikrobiyal tedaviyi uygulamadan önce, işi bir profesyonelin yapması en iyisidir. Ayrıca halının ömrünü uzatacaktır. Aynı anti-mikrobiyal madde, hayvanların ve çocukların sağlığını ve esenliğini de koruyacaktır.

adana otomasyon sistemli hali yikama

Halı temizlemenin en iyi yolu şampuandır. Halı yüzeyindeki kiri ve tozu temizleyebilir ve lekelerin geri gelmesini önleyebilir. Bir halı temizleme hizmeti ayrıca, görünmez ultraviyole ışığı görünür ışığa dönüştürmek için bir ultraviyole ışık dönüştürücü madde kullanacaktır. Profesyonel temizleyiciler ayrıca lekeleri ve kokuları gidermek için ekipman ve araçlara sahiptir. Bu iki yöntemin bir arada kullanılması halı temizliği için en iyi yöntemdir.

tam otomatik hali yikama parkuru

Bonneting en popüler yöntemdir. Halının üst tabakasının temizlenmesini içerir. Bir kaporta makinesi, kiri emmek için dönen pedler kullanır. Bu yöntem birçok otelde kullanılmaktadır. Bu yöntem halıları temizlemek için hızlı ve kolaydır. Ayrıca çabuk kurur. Ticari olarak sahip olunan halılarda kullanılması tavsiye edilmez. Hızlıdır ancak ev kullanımı için önerilmez.

adana profesyonel hali yikama fabrikasi temizlikbu

Başa dön tuşu