Adana Akkapı Mahallesi Halı Yıkama

Adana Akkapı mahallesi halı yıkama firması TemizlikBu, Akkapıda en çok müşteri yorumuna sahip halı temizleme markasıdır. Evden alıp eve teslimat usulüyle halı yıkamacı olarak faaliyet gösteren markamız yılın her günü hizmete hazırdır. Ev hanımlarının evde kendi başına üstesinden gelemeyeceği halı yıkama işlemi endüstriyel tip ekipmanlara gereksinim duyar. Eski usulde balkonda yada damda yıkaması yapılan halılarda hijyene asla rastlanamaz. Sterilize esaslı işleyen fabrikamızda halılarınız %100 gibi tam bir oranla tüm mikrop, virüs ve bakterilerden arındırılmaktadır.

Bizi aramak için geç kalmayın. Çünkü halılarınızı daha evvel hiç olmadığı kadar sağlıklı ve temiz göreceğinizden emin olabilirsiniz..

Adana Akkapı Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Makine halısı yıkama fiyatı: Metrekaresi 6 TL

Şagi halı yıkama fiyatı: Metrekaresi 7 TL

Akkapı Halı Yıkama Tavsiye

Sıkça Sorulan Sorular

Halıları siz topluyorsunuz lakin toplayamayacak derecede bir rahatsızlığınız varsa yada yaşlı iseniz, halılarınızı biz topluyoruz.

Halılarınız 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Daha da geç istemek sizin düşüncenize kalmıştır. Sipariş esnasında lütfen halıları ne zaman isteyeceğinizi belirtiniz.

Akkapıda, halı yıkama hizmetimizin fiyatı metrekaresi 5 TL’den başlıyor. Halılarınızın cinsine göre değişiklik gösteren yıkama ücretleri, kimi zaman 6 metrekarenin üzerindeki halılarda da farklılık gösteriyor.

Halılarınızın metrekare tutarı sipariş esnasında belirlenecektir. Örnek vermek gerekirse: 2 metre eni ve 2 metre boyu olan bir halı 2×2: 4 metrekaredir.

Tesisimizde ağartıcı özellikli hiç bir solüsyon kullanılmamaktadır. Bu durumda halılarınız kök boya ile yapılmış bile olsa asla renk atması gibi bir durum yaşamazsınız. TemizlikBu %99 temizlik garantisi, %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Akkapı mahallesi halı yıkama WhatsApp hattımız 0551 943 5057 numaramız üzerinden konum, apartman adı ve kat bilgisi vermeniz durumunda halılarınız en geç 24 saat içinde adresinizden alınacaktır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat