Adana Mavi Bulvar Halı Yıkama

Adana Mavi Bulvar halı yıkama firması Köşk Halı Yıkama, Mavi bulvarda en çok müşteri yorumuna sahip halı temizleme markasıdır. Evden alıp eve teslimat usulüyle halı yıkamacı olarak faaliyet gösteren markamız yılın her günü hizmete hazırdır. Ev hanımlarının evde kendi başına üstesinden gelemeyeceği halı yıkama işlemi endüstriyel tip ekipmanlara gereksinim duyar.

Eski usulde balkonda yada damda yıkaması yapılan halılarda hijyene asla rastlanamaz. Sterilize esaslı işleyen fabrikamızda halılarınız %100 tam bir oranla tüm mikrop, virüs ve bakterilerden arındırılmaktadır. Bizi aramak için geç kalmayın. Çünkü halılarınızı daha evvel hiç olmadığı kadar sağlıklı ve temiz göreceğinizden emin olabilirsiniz..

Mavi Bulvar Halı Yıkama Fiyatları

Halı türü Birim Fiyatı
Makine halısı 6 TL
Şagi halı 7 TL
Kaymaz plastik jel halı 6 TL
kirli hali temiz hali

Mavibulvar En İyi Halı Yıkamacı

Adana, Mavi bulvarda en iyi halı yıkamacıyız çünkü halılarınızı getirdiğimizde açıp bakmanızı istiyoruz. Öte yandan halılarınızı fabrika ortamında hijyen kurallarına uygun olarak yıkamaktayız.

Gelişen teknoloji temizlik ve yıkama sektörüne de büyük ölçüde uğradı. Biz ise sektörümüze yönelik tüm yenilikleri takip ediyor ve işimizi nasıl daha hızlı ve steril yapabiliriz diye araştırıyoruz. Sonuç itibariyle yeni çıkan otomatik halı yıkama teknolojilerini olabildiğince bünyemize katıyor daha kısa sürede daha sağlıklı hizmet vermeye çabalıyoruz.

Halı Yıkama Aşamaları

hali leke kontrolu
Leke kontrolü
Halılara ön leke kontrolü yapılır.
otomatik hali yikama
Halı yıkama
Yüksek teknolojik makinede yıkanır.
kapali hali kurutma
Halı kurutma
Halılar kapalı alanda kurutulur.
kalite kontrol
Kalite kontrol
Son olarak kalite kontrolden geçer.
1→
2→
3→
4
tam otomatik hali yikama parkuru

Sıkça Sorulan Sorular

Halıları siz topluyorsunuz lakin toplayamayacak derecede bir rahatsızlığınız varsa yada yaşlı iseniz, halılarınızı biz topluyoruz.

Halılarınız 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Daha da geç istemek sizin düşüncenize kalmıştır. Sipariş esnasında lütfen halıları ne zaman isteyeceğinizi belirtiniz.

Mavi Bulvarda, halı yıkama hizmetimizin fiyatı metrekaresi 6 TL’den başlıyor. Halılarınızın cinsine göre değişiklik gösteren yıkama ücretleri, kimi zaman 6 metrekarenin üzerindeki halılarda da farklılık gösteriyor.

Halılarınızın metrekare tutarı sipariş esnasında belirlenecektir. Örnek vermek gerekirse: 2 metre eni ve 2 metre boyu olan bir halı 2×2: 4 metrekaredir.

Tesisimizde ağartıcı özellikli hiç bir solüsyon kullanılmamaktadır. Bu durumda halılarınız kök boya ile yapılmış bile olsa asla renk atması gibi bir durum yaşamazsınız. %99 temizlik garantisi, %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Mavi Bulvar mahallesi halı yıkama WhatsApp hattımız 0551 943 5057 numaramız üzerinden konum, apartman adı ve kat bilgisi vermeniz durumunda halılarınız en geç 24 saat içinde adresinizden alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Open chat